O mě

července 09, 2019


Ahoj, vítám Vás na tomto blogu - osobním deníčku. Je mi 24 let (letos už 25 no,hah) Bydlíme v Moravskoslezském kraji, přesněji v Ostravě. Mám roční dceru, přítele (letos 5 let výročí) a nesmrtelné morče. Vystudovala jsem sš s maturitou, obor hotelnictví a turismus.

Hrozně ráda nakupuji a utrácím těžce vydělané peníze a sním o tom, že jednou budu mít svůj eshop s oblečením. Zatím se však věnuji pěstování vlastního ovoce a zeleniny a hlavně mi veškerý můj čas krom úklidu zabere rodina. (hlavně tedy dcera)

I přesto jsem se rozhodla, že bych ráda občas někam "unikla" a tak mě napadlo obnovit blog. Vymazala jsem veškeré články, chci se zaobírat jinou cestou. Občas přidám nějakou recenzi kosmetiky, box, tipy na dětské knížky, fotky z rekonstrukce baráku apod. Ještě přesně nevím na co budu blog zaměřovat, ale pro teď mu říkejme "osobní blog" Budu ráda když kliknete na odběr a stanete se mými častými čtenáři, případně odběratelé na Instagramu, kde jsem poměrně hodně aktivní. To by bylo na úvod asi tak všechno. Mějte se krásně :*¨


You Might Also Like

1 coment�rios

Děkuji za každý komentář :)

Labels